fbpx
Kategorie

Kategorie

Kategoria

Kategorie

Kategoria

Szukaj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

INNUBIO Cardio – mieszanka olejowa z fitosterolami i kannabinoidami 150ml

143,33 

Cena za 100 ml: 95,55 zł INNUBIO Cardio to kompozycja odpowiednio dobranych, nierafinowanych i nieoczyszczonych, zimnotłoczonych olejów roślinnych z dodatkiem fitosteroli oraz naturalnie występujących kannabinoidów. To unikalna receptura, stworzona zgodnie z zasadami synergizmu, z myślą o utrzymaniu zdrowia dorosłych i seniorów. Mieszanka została starannie opracowana pod względem zapotrzebowania oraz zrównoważenia diety osób starszych. INNUBIO Cardio to bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, w tym niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych – omega-3, omega-6 i omega-9, w doskonale dobranych proporcjach, a także steroli roślinnych z drzewa sosny, naturalnych kannabinoidów, witamin i minerałów.

INNUBIO Balance Oil For Men – mieszanka olejowa dla mężczyzn z kannabinoidami 150ml

143,33 

Cena za 100 ml: 95,55 zł INNUBIO Balance oil to kompozycja odpowiednio dobranych, nierafinowanych i nieoczyszczonych, zimnotłoczonych olejów roślinnych z dodatkiem naturalnie występujących kannabinoidów, flawonoidów i terpenów. To unikalna receptura, stworzona zgodnie z zasadami synergizmu, z myślą o utrzymaniu zdrowia mężczyzn. Mieszanka została starannie opracowana pod względem zapotrzebowania oraz zrównoważenia diety mężczyzn. INNUBIO Balance Oil For Men to bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, w tym niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych – omega-3, omega-6 i omega-9, w doskonale dobranych proporcjach, a także naturalnych kannabinoidów, flawonoidów i terpenów oraz witamin i minerałów.

INNUBIO Balance Oil For Women – mieszanka olejowa dla kobiet z kannabinoidami 150ml

143,33 

Cena za 100 ml: 95,55 zł INNUBIO Balance Oil For Women to kompozycja odpowiednio dobranych, nierafinowanych i nieoczyszczonych, zimnotłoczonych olejów roślinnych z dodatkiem naturalnie występujących kannabinoidów, flawonoidów i terpenów. To unikalna receptura, stworzona zgodnie z zasadami synergizmu, z myślą o utrzymaniu zdrowia kobiet. Mieszanka została starannie opracowana pod względem zapotrzebowania oraz zrównoważenia diety kobiet. INNUBIO Balance Oil For Woman to bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, w tym niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych – omega-3, omega-6 i omega-9, w doskonale dobranych proporcjach, a także naturalnych kannabinoidów, flawonoidów i terpenów oraz witamin i minerałów.

INNUBIO proFemina 60 kapsułek

132,22 

Cena za 1 kapsułkę: 2,20 zł Data ważności: 01.03.2024 INNUBIO proFemina to suplement diety w kapsułkach stworzony z myślą o współczesnych, świadomych kobietach. Kompozycja proFemina zawiera 6 wyselekcjonowanych adaptogennych ziół: szyszki chmielu, liście jemioły, nasiona kozieradki, konopie włókniste, czerwoną koniczynę oraz kwiaty lotosu. Wszystkie te składniki tworzą cenną recepturę, zgodną z zasadami synergizmu, zamkniętą w wygodnej formie wegańskiej kapsułki.

INNUBIO CannaCedar 60 kapsułek

165,56 

Cena za 1 kapsułkę: 2,76 zł Data ważności: 01.07.2024 INNUBIO CannaCedar to w pełni naturalny suplement diety w kapsułkach, będący unikalnym połączeniem konopi włóknistych z dalekowschodnim cedrem koreańskim. Produkt został skomponowany ze starannie wyselekcjonowanych składników roślinnych, połączonych w oparciu o „złotą” proporcję, które tworzą cenną kompozycję, zgodną z zasadami synergizmu. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnych kannabinoidów, flawonoidów i terpenoidów oraz cennych witamin, tłuszczów, a także mikro i makroelementów. Cenna kompozycja składników roślinnych zawierająca naturalne witaminy i składniki mineralne, markoelementy, tłuszcze, kannabinoidy, flawonoidy i terpenoidy

INNUBIO BeFit THC–FREE, 500mg CBD+MCT 30ml

110,00 

Cena za 100 ml: 366,67 zł Data ważności: 01.11.2024 INNUBIO BeFit THC – FREE, 500 mg CBD+MCT 30 ml to innowacyjna wegańska formuła oparta na połączeniu oleju MCT z wyizolowanym kannabidiolem (CBD) oraz z olejkami eterycznymi pozyskiwanymi ze skórki grejpfrutów i limonki. Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT) dzięki swojej budowie szybko wchłaniają się bezpośrednio do krwiobiegu, transportując kannabidiol (CBD). Zastosowane olejki eteryczne uzupełniają cenną kompozycję składników produktu na zasadzie synergizmu oraz nadają produktowi przyjemny cytrusowy smak.