fbpx

Konsultacje online z dyplomowanymi terapeutami konopnymi [KOD ZAWODU: 323090]

mgr inż Adrianna Kruz, inż. Maciej Przybylski

Pierwsza (kompleksowa) konsultacja obejmuje: szczegółowy wywiad, w tym weryfikacja możliwych interakcji z lekami; kwalifikację bądź przedstawienie przeciwwskazań do wdrożenia terapii konopnej, edukację Klienta w zakresie stosowania produktów konopnych oraz suplementów uzupełniających; dobór odpowiednich produktów oraz ustalenie wstępnego porcjowania kannabinoidów; pozostanie w kontakcie z Klientem. Czas trwania konsultacji: do 1 godziny.

Kolejna (kontynuująca) konsultacja obejmuje: analizę wpływu terapii konopnej na poprawę jakości życia Klienta, w tym konsultację zaobserwowanych przez Klienta zmian; modyfikację bądź utrzymanie porcji fitokannabinoidów oraz suplementów uzupełniających; dalszą edukację Klienta w zakresie świadomego stosowania produktów konopnych. Czas trwania konsultacji: do 30 minut.

Konsultacja online realizowana jest poprzez platformę Zoom lub inną dogodną dla Klienta platformę, po uprzednim uzgodnieniu takowej formy z prowadzącym.

Odwiedź naszą grupę na Facebooku – kliknij tutaj.

Pamiętaj, że nie jesteśmy lekarzami. Nie udzielamy porad lekarskich. Wszelkie informacje wynikają z osobistych doświadczeń oraz wiedzy niemedycznej i nie zastąpią profesjonalnej porady lekarskiej. W tym celu skontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym. Informacje wymieniane w trakcie trwania konsultacji są prywatne, poufne i przeznaczone wyłącznie do użytku osoby lub podmiotu, do której są skierowane. Rozpowszechnianie, kopiowanie czy ujawnianie treści lub załączników dotyczących konsultacji jest surowo zabronione.